Війскові пенсіонери під Дніпропетровською обладміністрацією

В підтримку пікету у Київі військові пенсіонери Дніпропетровської області прийняли звернення

З В Е Р Н Е Н Н Я

 

До Президента України, Верховного

Головнокомандувача ЗСУ Порошенко П.О.

До Прем’єр – Міністра України Гройсмана В.Б.

До Голови Верховної Ради України Парубія А.В.

До Міністра соціальної політики України Реви А.О.

 

Ми, ветераниЗСУ, МВС, МНС та СБУ Дніпропетровськоїобласті, звертаємось до Вас з ВИМОГАМИ у вирішеннінайбільшболючих проблем, а саме:

1. Невідкладного скасування постанови КабінетуМіністрівУкраїнивід 27 грудня 2017 року №1052 “Про внесеннязміни до пункту 10 постанови Кабінету МіністрівУкраїнивід 30 серпня 2017 р. № 704ˮ і з 1 січня 2018 року здійснення перерахунку раніше призначених пенсій особам, звільненим з військової служби, та деяким іншим особам, на умовах діючого Закону України "Про пенсійне забезпеченняосіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" - №2262 - XII, та інших чинних нормативно – правових актів.

2. Перерахування раніше призначених пенсій пенсіонерам органів внутрішніх справ з 1 січня 2016 року згідно з постановою Кабінету Міністрів Українивід 11 листопада 2015 року №988 та інших нормативно – правових актів.

3. Зобов'язання керівників центральних органів виконавчої влади сектора безпеки і оборони невідкладно розробити і затвердити накази про порядок виплати грошового забезпечення військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, визначення посадових окладів, окладів за військовим (спеціальним) званням, щомісячних (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премії) та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

4. Зупинити прихованувід захисниківУкраїни і українського товариства діяльності Кабінету Міністрів України щодо розробки законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо перерахунку пенсій військовослужбовців з урахуванням оновленого грошового забезпечення.

5. Внести зміни у Закон Українивід 07 грудня 2017 року № 2246-VIII «ПРО Державний бюджет України на 2018 рік» з наступнихпитань:

- Передбачити фінансування для виплати перерахованих пенсій військовим пенсіонерам та деяким іншим особам;

- Передбачити суттєве збільшення фінансування для забезпечення житлом діючих, звільнених військовослужбовців, учасників АТО і членів їх сімей;

Ми не вимагаємо для себе додаткових пільг – поверніть нам те, що ми заслужили за довгі роки служби щодо захисту Вітчизни і правопорядку в країні. Поверніть престиж професії «захисникВітчизни» і гордість за людей у погонах. Обдуривши військових пенсіонерів, ми втратимо армію, так як найбільш підготовлені і кваліфіковані фахівці, не бачачи перспектив на майбутнє, будуть йти в інші структури, не продовживши контракт.

 

Звернення прийняте на мітингу ветеранів ЗСУ, МВС, МНС, СБУ Дніпропетровської області..

17 січня 2018 року.