До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чернобильській АЕС

Міжнародний фестиваль "Чорнобильські мотиви"

Інформація

08-09.12.2017 року пройшов 11 Міжнародний фестиваль пісні «Чорнобильські мотиви».

Засновники фестивалю :

Дніпропетровська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» - Олег Геращенко –голова ради, полковник внутрішньої служби, ліквідатор ,

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація «Афганці Чорнобиля» - Олександр Рябека – голова правління , полковник, учасник бойових дій , ліквідатор, народний депутат України V та VI скликання .

За підтримки:

Дніпропетровської обласної державної адміністрації та

Дніпропетровської обласної ради.

Члени журі пісні «Чорнобильські мотиви»:

Анатолій Гнатюк – голова журі – народний артист України, актор Національного академічного драматичного театру ім.. Івана Франка , популярний телеведучий, ведучий програми «Лото – Забава», співак, кіноактор.

Валентина Степова – народна артистка України, солістка академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України.

Андрій Бабич – народний артист України, соліст Дніпропетровського Будинку органної та камерної музики.

Наш фестиваль був багатий на творчі таланти. В конкурсній програмі приймали участь 13 областей України, 156 учасників конкурсної програми. В номінації пісні: краща авторська пісня – 26 учасників, кращий соліст вокаліст – 21 учасник, кращих музичних колективів – 12. В номінації вірші: кращий декламатор – 15 учасників, кращий поет – 11 учасників.

ПЕРЕМОЖЦІ  КОНКУРСУ  ПІСНІ  11 МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ  ПІСНІ  «ЧОРНОБИЛЬСЬКІ  МОТИВИ».

В номінації «Краща авторська пісня»

Лауреат 111 ступеня – студія «Universal Art» - Подкур Наталія, Подкур Анна, Кіровоградська область, м. Олександрія

Лауреат 11 ступеня – Маньковський Валерій, Дніпропетровська область, м. Жовті Води,

Лауреат 1 ступеня – Кулініченко Ніна, м. Дніпро

В номінації «Краща соліст – вокаліст»

Лауреат 111 ступеня – Куценнко Анатолій, Полтавська область, м. Лубни

Лауреат 11 ступеня – Кириченко Катерина, Дніпропетровська область, м. Покров,

Лауреат 1 ступеня – Максимюк Діана, Одеська область, м. Одеса.

В номінації «Кращий музичний колектив».

Лауреат 111 ступеня – дует Чарун – Олійник Анастасія, Олійник Максим, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ,

Лауреат 11 ступеня – Показовий колектив естрадної пісні «Шанс», Запорізька область,м. Бердянськ

Лауреат 1 ступеня- Вокальний ансамбль «Обертон», Дніпропетровська область,м. Дніпро,

ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ  СИМПАТІЙ – Музичний колектив «Родина», Дніпропетровська область, сел. Томаківка.

ГРАН – ПРІ – Кондратьєва Світлана, Дніпропетровська область, м. Жовті Води.

 

В рамках фестивалю пройшов поетичний конкурс «Зірка полину»

Члени журі поетичного конкурсу «Зірка полину»

Лариса Яворська – голова журі, поет- прозаїк, член Національного союзу журналістів України, голова регіонального союзу письменників Придніпров’я , лауреат літературної премії ім.. Михайла Світлова, автор трьох поетичних збірок.

Ніна Кулініченко – поетеса, член регіонального союзу письменників Придніпров’я, лауреат літературної премії ім. Корнія Чуковського, член міжнародного співтовариства письменницьких союзів і українського Міжрегіонального союзу письменників, автор восьми поетичних збірок.

Микола Москалець- поет-прозаїк, перекладач, член регіонального союзі письменників Придніпров’я, лауреат літературної премії ім. Володимира Сосюри.

 

ПЕРЕМОЖЦІ ПОЕТИЧНОГО КОНКУРСУ .

Кращий декламатор:

Лауреат 111 ступеня – Зразкова театральна студія «Дебют», Дніпропетровська область, м. Нікополь,

Лауреат 11 ступеня – Літвінцева Кіра, Дніпропетровська область, м. Покров,

Лауреат 1 ступеня  - Дибова Софія, Донецька область, м. Мирноград

Кращий поет:

Лауреат 111 ступеня – Крамаренко Ірина, Полтавська область, м. Лубни

Лауреат 11 ступеня – Кравцова Віра, Дніпропетровська область, м. Верхньодніпровськ,

Лауреат 1 ступеня  - Волошенюк Лариса, Волинська область, м. Луцьк

В рамках фестивалю пройшов конкурс дитячого малюнку «Чорнобильська палітра»

Члени журі конкурсу дитячого малюнку «Чорнобильська палітра»:

Ігор Варич – голова журі, художник, ліквідатор наслідків Чорнобильської катастрофи, член спілки «Творці України»

Світлана Кольцова – художній керівник Дніпропетровського обласного дитячо-юнацького центру «Веснянка»

Ніна Янченко – заступник голови ради ДОО ВГОІ «Союз Чорнобиль України», голова обласного комітету «Діти Чорнобиля»

 

 На відкритті 11 Міжнародного фестивалю пісні «Чорнобильські мотиви»  Ольга Горб – радник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, засновники фестивалю – Олег Геращенко та Олександр Рябека, Любов Негатіна – керівник німецько-української партнерської мережі вручили дипломи та цінні подарунки дітям, переможцям конкурсу «Чорнобильська палітра»:

П Е Р Е М О Ж Ц І:

I місце

В віковій категорії з 5 до 9 років

 Соколова Ульяна, 7 років м.Новомосковськ, СЗШ №6

 В віковій категорії з 10 до 14 років

Міщенко Олена, 14 років м.Нікополь, КПНЗ НБДЮТ

В віковій категорії з 15до 18 років

Омельницька Юлія, 16 років м.Дніпро, КПНЗ ЦПР №2

II місце

В віковій категорії з 5 до 9 років Міщенко Олександр, 9 років

м Дніпро,КПНЗ «ЦХЕТУМ»

В віковій категорії з 10 до 14 років

Даниленко Сніжана, 12 років м.Покров, Будинок творчості дітей та юнацтва

В віковій категорії з 15 до 18 років

Гапонюк Анастасія, 17 років м.Дніпро, КЗО СЗШ №80

III місце

В віковій категорії з 5 до 9 років

Беззуб Таїсія, 8 років м.Новомосковськ, ЦПР

В віковій категорії з 10 до 14 років

Піхотін Антон, 12 років

Кібенок Вікторія, 13 років м.Новомосковськ, СЗШ «24

В віковій категорії з 15 до 18 років

Іванова Наталія, 15 років м.Новомосковськ, ЦПР

ЗАОХОЧУВАЛЬНИЙ ПРИЗ:

 1. Черевко Петро, 7 років м.Кам”янське, ЦПР та ДТ

2. Панкратова Поліна, 12 років м.Дніпро, НВО № 109

Також в рамках фестивалю пройшов круглий стіл «Чорнобильські мотиви як зона відродження свідомості й душі» .

Відбулася екскурсія для гостей міста до музею Слави та алеї Героїв.

 Обговорили на круглому столі, де були присутні 35 чоловік з різних куточків України,  шляхи трансформації та розвитку фестивалю. Деякі керівники новостворених чорнобильських організацій засуджують проведення та історичне значення фестивалю. Але члени круглого столу зійшлись на єдиному – 12 фестивалю бути!!! Підтримка була почута і від представників влади

Учасники і гості Чорнобильського фестивалю з тринадцяти  областей України знайомились з експозицією Музею АТО м. Дніпро.. та відвідали алею Героїв.

 Такий насичений і непростий день - він вмістив у собі яскраві виступи чорнобильських конкурсантів, радість переможців конкурсу малюнків та поетичного конкурсу, гіркоту та біль від незабутньої експозиції та фільму в музеї АТО, захоплення від перегляду виставки малюнків дітей, присвячених Чорнобильській аварії, розміщеної в Дніпропетрівській ОДА.. Чорнобиль і війна - чорні сторінки Украінськоі історіі! Пам'ятаємо!

З нагоди вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, за активну життєву позицію і вагомий внесок в розвиток чорнобильського руху Дніпропетровська обласна державна адміністрація та Дніпропетровська обласна рада нагородила:

1. Чорнобривця Василя Івановича – Голова ради Васильківської районної громадської організації в Дніпропетровській області Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».

2. Яшина Андрія Вікторовича – члена ради Соборної районної м. Дніпро організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».

3. Шиманського Олександра Степановича- Голову ради Інгулецької районної громадської організації м. Кривого Рогу Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».

4.Александрову Тамару Михайлівну – заступника голови ради відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» м. Вільногірськ, Дніпропетровської області.

5. Могилу Миколу Олексійовича - Голову ради П’ятихатської районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Дніпропетровської області.

6. Лещенка Леоніда Павловича - члена Нікопольської громадської організації інваліді, ліквідаторів та постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС «Союз Чорнобиль»

7. Пономаренка Сергія Вікторовича – члена Покровської районної в Дніпропетровській області організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».

8. Крижановського Євгена Миколайовича – члена Криничанської районної організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» ва Дніпропетровській області

9. Нечипоренка Володимира Михайловича – члена громадської організації «Жовтнева та Тернівська районна організація м. Кривого Рогу Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».

10. Петрука Леоніда Антоновича члена Кам’янської міської в Дніпропетровській області організації  Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».

Від Дніпропетровської міської ради нагородили:

  1. Субботу Олександра Володимировича – Голову ради «Дніпровської міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».
  2. Репана Анатолія Олександровича – члена «Дніпровської міської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».
  3. Гаркушу Олега Миколайовича члена Соборної районної організації м. Дніпро

            Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».

  1. Ткалю Віктора Федосійовича – члена «Дніпровської міської організації   Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».
  2. Кутакова Дмитра Олексійовича голову ради «Новокадацької районної організації м. Дніпро Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».