Зустріч з головою ради Львівської обласної організації "Союз Чорнобиль України"

У Львові мав нагоду спілкуватися з Смеречинським Всеволодом Богдановичем. Він подарував книгу спогадів ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильскій атомній станції з Львівщини, видану в рік 30 тих роковин Чорнобильської катастрофи.

У Львові мав нагоду спілкуватися з Смеречинським Всеволодом Богдановичем. Він подарував книгу спогадів ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильскій атомній станції з Львівщини, видану в рік 30 тих роковин Чорнобильської катастрофи. Гарне видання велика шана тим хто його написав. З цього приводу наша організація пропонує провести виставку чорнобильських видань на міжнародному фестивалі пісні "Чорнобильські мотиви", який проводиться до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 2-3 грудня  2016 року.Просимо керівників організацій надіслати книги організацій про Чорнобиль на адресу ДОО ВГОІ "Союз Чорнобиль України".

Олеже Васильовичу! Пробував прокоментувати твій пост на сайті організації, але не вдалося прочитати пароль. Пишу тут
Дякую за добрі слова! Раді, що книга сподобалася! Не все, що хотілося, вдалося відобразити, але віримо, що будуть наступні книги і згадаємо все!
Вітання східній столиці і чорнобильським побратимам!