Состав организации

№ пос-

від-

чення

Фото

Прізвище

Ім’я

По-батькові

Посада

1

2

3

4

1

Геращенко

Олег

Васильович

Голова обласної ради

2

Фесенко

Юрій

Павлович

Заступник голови обласної ради

3

Казанцев

Леонід

Борисович

Заступник голови ради

4

Янченко

Ніна

Іванівна

Заступник голови обласної ради – голова комітету «Діти Чорнобиля»

5

Волченко володимир Іларіонович

Заступник голови ради з інформаційних питань, головний редактор газети "Чорнобилець Придніпров'я"

6

Сергієва

Ліна

володимирівна

Заступник голови ради з питань взаємодії з громадськими організаціями
 

Петелін

Борис

Михайлович

Голова ради Заводської районної організації м. Кам'янське,

голова ревізійної комісії обласної організації

 

Безбородова

Тетяна

Анатоліївна

Відповідальний секретар обласної ради
 

Суббота

Олександр

Володимирович

Голова ради  Дніпровської міської організації, член обласної ради
 

Агеєв

Володимир

Анатолійович

Перший заступник голови ради  Дніпровської міської організації
 

Островський

Ігор

Володимирович

Заступник голови ради  Дніпровської міської організації

6

Давиденко

Лідія

Миколаївна

Голова комітету «Вдови Чорнобиля»  Дніпроської міської організації

 

Кудін

Ольга

Василівна

Голова комітету «Діти Чорнобиля» Дніпровської міської організації

7

Остапенко

Ольга

Анатоліївна

Голова Спілки учасників та ветеранів ядерних випробувань і військових навчань з використанням ядерної зброї», член обласної ради

 

Баранніков

Валерій

Анатолійович

Голова ради

Шевченківської районної організації

 

Лисняк

Александр

Иванович

Голова ради Соборної районної організації
 

Полєхін

Петро

Іванович

Голова ради Індустріальної районної організації
   

Голубенко

Володимир

Миколайович

Голова ради Чечеловської районної організації
 

Вавілов

Віктор

Васильович

Голова ради Центральної районної організації
   

Гніденко

Володимир

олексійович

Голова ради Самарської районної організації
 

Кутаков

Дмитро

Олексійович

Голова ради Новокадацької районної організації
 

Кіщенко

Віталій

Іванович

Голова ради Амур-Нижньодніпровської районної організації
 

Цибань

Олексій

Миколайович

Голова ради Криворізької міської організації, член обласної ради
 

Шиманський

Олександр

Степанович

Голова ради Інгулецької районної організації м. Кривий Ріг, член обласної ради
 

Галуцький

Микола

Миколайович

Голова ради Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу, член обласної ради
 

Патейчук

Микола

Володимирович

Голова Нікопольської міської  організації

8

Шелігацька

Валентина Василівна

Голова обласного комітету «Інваліди Чорнобиля», член обласної ради

9

Чемерис

Тетяна

Григорівна

Член правління обласної ради

10

 

 

 

11

 

 

 

12

Вербовий

Леонід

Григорович

Голова ради Апостолівської організації, член обласної ради

13

 

 

 

13

Мороз

Валентина

Володимирівна

Член ради Дніпродзержинської міської в Дніпропетровській області організації, голова комітету «Діти Чорнобиля»

14

 

 

 

15

Шестухіна

Ліана

Іванівна

Голова обласного комітету «Вдови Чорнобиля», член обласної ради

16

 

 

 

17

Миронюк

Андрій Якович

Член правління обласної ради

18

Пиньковский

Глеб

Станиславович

Член ради старійшин обласної організації

19

 

 

 

 

 

20

Стрижак

Володимир

Федорович

Голова ради Магдалинівської районної організації, член обласної ради

21

Смирнов

Владимир

Алексеевич

Член правління обласної організації

22

Абросимова

Наталія

Савелівна

Директор ПОГ , головний редактор газети «Чорнобилець Придніпров’я»

23

Скиба

Василь

Іванович

Голова  ради Дніпропетровської районної організації, член обласної ради

24

Акімов

Віктор

Фокович

Голова ради  Криворізьської міської організації, член обласної ради

25

Алєксєєнко

Михайло

Іванович

Член Амур-Нижньодніпров-ської районної організації

26

 

Дмитерко

Олександр

Михайлович

 

Член правління обласної організації

27

 

 

 

28

Монін

Марк

Моісєєвич

Член правління обласної організації

29

Кащишин

Миколай

Михайлович

Голова  ради Петропавлівської організації, член обласної організації

30

Ладутько

Микола

Миколайович

Заступник голови  ради Дніпропетровської районної організації

31

Барсуков

Сергій

Петрович

Голова ради Самарської районної організації

32

Сенько

Марина

Олександрівна

Головний бухгалтер обласної організації

33

Очеретяний

Володимир

Іванович

Голова Підгородненської первинної організації

34

Тундаєв

Микола

Іванович

Заступник голови ради Дніпропетровської районної організації

35

Рабер

Лев

Матвійович

Член ради старійшин обласної організації

36

 

 

 

37

Шевченко

Станіслав

Леонідович

Заступник голови ради обласної організації

38

Ісакова

Людмила

Леонідівна

Голова ради міськрайонної громадської організації  м. Новомосковська, член обласної ради

39

Бандурко

Григорій

Пилипович

Член міськрайонної громадської

організації

м. Новомосковська

40

 

 

 

41

Борисенко

Юрій

Петрович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

42

Борщенко

Олександр

Іванович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

43

Булаш

Олександр

Павлович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

44

Бутирін

Анатолій

Іванович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

45

Веремєєв

Анатолій

Павлович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

46

Ворона

Сергій

Іванович

Заступник голови

Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

47

Гавриш

Олег

Миколайович

Член Ради Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

 

48

Галечян

Сергій Сергійович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

49

Гібалюк

Олександр

Федорович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

50

Грицай

Григорій

Арсентійович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

51

Гриценко

Юрій

Олексійович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

52

Дебелий

Володимир

Якович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

53

Дзюін

Леонід

Іларіонович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

54

Заєць

Валерій

Валентинович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

55

Іващенко

Сергій

Григорович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

56

Ільїн

Віктор

Сергійович

Член Ради Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

57

Карамушка

Віктор

Олексійович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

58

Каргін

Віктор

Геннадійович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

59

Клименко

Віталій

Васильович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

60

Колбасов

Володимир

Володимирович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

61

Курочка

Олексій

Мефодійович

 

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

62

Куц

Сергій

Віталійович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

63

Лазаренко

Олексій

Андрійович

 

Член  Ради Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

64

Леонов

Анатолій

Дмитрович

Заступник голови Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

65

Лісютенко

Олександр

Григорович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

66

Луценко

Михайло

Іванович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

67

Маршалко

Сергій

Григорович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

68

Матвєєв

Микола

Анатолійович

Член Ради Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

69

Мельников

Валерій

Борисович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

70

Миронов

Олег

Миколайович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

71

Миронов

Сергій

Анатолійович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

72

Навроцький

Анатолій

Антонович

Член Ради Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

73

Надточенко

Віктор

Володимирович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

74

Недід

Віктор

Миколайович

Член Ради Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

75

Новицький

Сергій

Іванович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

76

Носок

Віктор

Петрович

Член Ради Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

77

Оксамитна

Ніна

Василівна

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

78

Пасинкова

Людмила

Дмитрівна

Член Ради Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

79

Пашкевич

Юрій

Володимирович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

80

Подлєсний

Олександр

Леонідович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

81

Проскурін

Анатолій

Павлович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

82

Риженко

Олександр

Олександрович

 

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

83

Саєнко

Олексій

Дмитрович

Член Ради Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

84

Себякін

Микола

Іванович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

85

Сінчевський

Олексій

Миколайович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

86

Сінчевський

Сергій

Григорович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

87

Стахурський

Анатолій

Михайлович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

88

Сторчак

Станіслав

Васильович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

89

Сулейманов

Расим

Яхя-Огли

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

90

Ткаченко

Іван

Григорович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

91

Черкес

Анатолій

Григорович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

92

Шаркевич

Євгеній

Костянтинович

Член Ради Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

93

Швед

Віктор

Петрович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

94

Швед

Олександр

Петрович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

95

Шевцов

Володимир

Іванович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

96

Шинкар

Олександр

Васильович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

97

Штукалюк

Василь

Ілліч

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

98

Шулєпов

Геннадій

Васильович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

99

Шулєпова

Ольга

Олександрівна

Член Ради Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

100

Ставицький

Геннадій

Петрович

Член правління обласної організації

101

Ткаля

Віктор

Феодосійович

Заступник голови Самарської районної організації

102

Рогоза

Володимир Якимович

Голова Ради П’ятихатського

р-ну, член обласної ради

103

Пархоменко

Юрій

Валентинович

Голова Ради Криничанського

р-ну, член обласної ради

104

Костенко

Володимир

Миколайович

Член ради Криничанської районної організації

105

Павлов

Володимир

Андрійович

Член Криничанської районної організації

106

Гуня

Володимир Іванович

Член Криничанської районної організації

107

Чижов

Віктор

Іванович

Член Криничанської районної організації

108

Марениченко

Олександр

Георгійович

Член Криничанської районної організації

109

Чітвирик

Сергій Миколайович

Член Криничанської районної організації

110

Білоус

Олександр

Миколайович

Член Криничанської районної організації

111

Малий

Леонід

Володимирович

Член Криничанської районної організації

112

Брик

Володимир

Григорович

Член Криничанської районної організації

113

Бігун

Олександр

Володимирович

Член Криничанської районної організації

114

Крижановський

Євген

Миколайович

 

Член Криничанської районної організації

115

Муховатов

Борис

Семенович

Член Криничанської районної організації

116

Ковальський

Михайло

Зіновійович

Член Криничанської районної організації

117

Магаляс

Валентин

Миколайович

Член Криничанської районної організації

118

Підтиканий

Микола

Петрович

Член Криничанської районної організації

119

Остапчук

Микола

Федорович

Член Криничанської районної організації

120

Бубирь

Володимир

Іванович

Член Криничанської районної організації

121

Миколенко

Володимир

Миколайович

Заступник голови правління обласної організації

122

Пуцко

Володимир

Вікторович

Член Жовтнево-Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

123

Бардадим

Володимир

Вікторович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

124

Василевський

Валерій

Олексійович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

125

Глущик

Микола

Якович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

126

Даньшин

Валерій

Федорович

Член Ради Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

127

Колесников

Микола Павлович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

128

Куриленко

Олексій

Олександрович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

129

Куцевич

Олександр

Борисович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

130

Назаров

Володимир

Вікторович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

131

Пахомов

Олександр

Іванович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

132

Скорик

Віктор

Васильович

Член Ради Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

133

Шевців

Василь

Федорович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

134

Холодкевич

Володимир

Анатолійович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

135

Челпанов

Петро

Олександрович

Член Верхньодніпровської районної організації

136

Козленко

Юрій

Захарович

Заступник голови Підгородненської первинної організації

137

Золотухін Леонід

Дмитрович

Заступник голови Підгородненської первинної організації

138

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Казанцев

Леонід

Борисович

Заступник голови обласної ради

 

139

Решетняк

Василь

Павлович

 Заступник голови ради Самарської районної організації

140

Кошарний

Віталій

Іванович

Голова ради Баглійської районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» м. Дніпродзержинська

141

Зелінченко

Євген

Юхимович

Член Дніпродзержинської міської в Дніпропетровській області організації

142

Рубинов

Яків

Ісаакович

Заступник голови ради  Дніпропетровської міської організації

143

 

Волченко

Володимир

Іларіонович

Голова ради Західно-Донбаської  організації м. Павлоград, член обласної ради

144

Середа

Юрій

Дмитрович

Голова ради Орджонікідзівської міської організації, член обласної ради

145

Лободюк

Василь

Григорович

Член  Криничанської районної організації

146

Куценко

Олександр

Анатолійович

Член  Криничанської районної організації

147

Слюсарь

Павло

Олександрович

Член Криничанської районної організації

148

Лабуренко

Володимир

Ілліч

Член Криничанської районної організації

149

Васецький

Михайло

Сергійович

Член Криничанської районної організації

150

Говоруха

Володимир

Анатолійович

Член Криничанської районної організації

151

Дробний

Іван

Олексійович

Член Криничанської районної організації

152

Лисенко

Віктор

Якович

Член Криничанської районної організації

153

Сардак

Андрій

Володимирович

Член Криничанської районної організації

154

Бай

Микола

Миколайович

Член Криничанської районної організації

155

Високопоясний

Олександр

Володимирович

 

Член Криничанської районної організації

156

Тимошенко

Анатолій

Вікторович

Заступник голови Дніпропетровської районної організації

157

Горбач

Федір

Васильович

Голова первинної організації смт. Ювілейне  Дніпропетровської районної організації

158

Сергієнко

Анатолій

Андрійович

Голова первинної організації Дніпропетровського району    м. Дніпродзержинська

159

Скотаренко Володимир

Іванович

Заступник голови первинної організації Дніпропетровського району м. Дніпродзержинська

160

Поліщук

Валентин

Федорович

Член ради Західно-Донбаської  організації м. Павлоград, голова комітету інвалідів Чорнобиля

161

Ларін

Михайло

Васильович

Член  Західно-Донбаської  організації м. Павлоград

 

 

 

 

162

Мартинов

Микола

Олександрович

Заступник голови ради Західно-Донбаської  організації м. Павлоград

163

Бароненко

Георгій

Петрович

Член  Західно-Донбаської  організації м. Павлоград

 

 

164

Хімчак

Микола

Пантелійович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

165

Зікрач

Анатолій

Миколайович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

166

Семко

Віктор

Федорович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

167

Чайковський

Алім

Вікторович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

168

Бондаренко

Тетяна

Вікторівна

Член ради Першотравенської міської в Дніпропетровській області організації, секретар

169

Кісліцин

Василь

Олексійович

Член Першотравенської міської в Дніпропетровській області організації

170

Пархоменко

Артур

Валентинович

Член ради Першотравенської міської в Дніпропетровській області організації

171

Дубіна

Сергій

Іванович

Член ради Першотравенської міської в Дніпропетровській області організації

172

Білецький

Юрій

Анатолійович

Член Першотравенської міської в Дніпропетровській області організації

173

Бараненко

Петро

Іванович

Член Першотравенської міської в Дніпропетровській області організації

174

Борзяк

Олександр

Миколайович

Член ради Першотравенської міської в Дніпропетровській області організації

175

Пирогов

Олександр

Іванович

Член Першотравенської міської в Дніпропетровській області організації

176

Айкашев

Віктор

Миколайович

Член Першотравенської міської в Дніпропетровській області організації

177

Єршов

Валерій

Васильович

Член Першотравенської міської в Дніпропетровській області організації

178

Діжак

Володимир

Михайлович

Член ради Першотравенської міської в Дніпропетровській області організації

179

Бурикін

Аркадій

Дмитрович

Член Першотравенської міської в Дніпропетровській області організації

180

Москвінов

Леонід

Федорович

Член ради Першотравенської міської в Дніпропетровській області організації

181

Жмаков

Ілля

Ілліч

Член ради Першотравенської міської в Дніпропетровській області організації

182

Вітровий

Борис

Іванович

Голова ради Першотравенської міської в Дніпропетровській області організації

183

Андрієвський

Віктор

Валентинович

Член Першотравенської міської в Дніпропетровській області організації

184

Дрозд

Олександр

Іванович

Заступник голови ради Першотравенської міської в Дніпропетровській області організації

185

Холодняк

Євгенія

Данилівна

Член Першотравенської міської в Дніпропетровській області організації

186

Коробський

Микола

Олександрович

Член ради Першотравенської міської в Дніпропетровській області організації

187

Терещук

Микола

Миколайович

Член Першотравенської міської в Дніпропетровській області організації

188

Мухін

Павло

Аркадійович

Член Дніпродзержинської міської в Дніпропетровській області організації

189

 

 

 

190

Бочкарьов

В’ячеслав

Ілліч

Заступник голови ради Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

191

Семенець

Сергій

Віталійович

Заступник голови ради Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

192

Наливка

Віктор

Леонідович

Заступник голови ради Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

193

Попадюк

Дмитро

Васильович

Голова ревізійної комісії Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

194

Іленко

Микола

Васильович

Член ради Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

195

Головко

Валерій

Григорович

Член ради Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

196

Бабій

Анатолій

Вікторович

Член ради Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

197

Стремянов

Валентин

Євгенович

Член ради Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

198

Бугрій

Сергій

Іванович

Член ради Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

199

Демянюк

Віктор

Петрович

Член ради Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

200

Коновалов

Сергій

Михайлович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

201

Луговський

Григорій

Григорович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

202

Пересунько

Валерій

Миколайович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

203

Пестерьов

Валерій

Георгійович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

204

Пожарський

Олександр

Іванович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

205

Сидоренко

Сергій

Вікторович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

206

Зарудний

Олег

Георгійович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

207

Лазарев

Микола

Володимирович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

208

Бахтін

Григорій

Миколайович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

209

Віховський

Анатолій

Францевич

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

210

Нікітін

Микола

Миколайович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

211

Голубєв

Станіслав

Тимофійович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

212

Лисюк

Володимир

Васильович

Член обласної організації

213

Галич

Анатолій

Анатолійович

Член  Нікопольської міської громадської організації

214

Глущенко

Василь

Леонідович

Член Дніпропетровської районної організації

215

Ткач

Віталій

Іванович

Член Дніпропетровської районної організації

216

Чергін

Григорій

Макарович

Член Дніпропетровської районної організації

217

Копилова

Ніна

Василівна

Заступник голови обласного «Комітету ядерних випробувань та військових навчань»

218

Репан

Анатолій

Олександрович

Член Індустріальної районної організації

219

Луста

Ігор

Григорович

Член Жовтневої районної організації

220

Погребний

Олександр

Вікторович

Член Дніпропетровської районної організації

221

Зелінський

Анатолій

Васильович

Член Дніпропетровської районної організації

222

Ткаченко Володимир Вікторович

Заступник голови первинної організації м. Підгороднє

223

Ізюмський

Анатолій

Федорович

Голова ради Петриківської районної організації, член обласної ради

224

Барабан

Василь Іванович

Член Дніпропетровської районної організації

225

Телятник

Олександр

Іванович

Член Перещепинської міської організації

226

Шморгун

Микола

Михайлович

Член Перещепинської міської організації

227

Бурлак

Володимир

Іванович

Член Перещепинської міської організації

228

Сербін

Леонід

Людвигович

Член Перещепинської міської організації

229

Манченко

Володимир

Іванович

Член Перещепинської міської організації

230

Баженов

Микола

Миколайович

Член Перещепинської міської організації

231

Марченко

Микола

Іванович

Член Перещепинської міської організації

232

Литвин

Віталій Іванович

Член Перещепинської міської організації

233

Токар

Григорій

Іванович

Член Перещепинської міської організації

234

Головін

Володимир

Сергійович

Член ради Перещепинської міської організації

235

Лялько

Микола

Анатолійович

Член ради Перещепинської міської організації

236

Бородін

Віктор

Анатолійович

Член Перещепинської міської організації

237

Шкут

Володимир

Іванович

Член Перещепинської міської організації

238

Перекопський

Олександр

Григорович

Член ради Перещепинської міської організації

239

Продан

Андрій

Васильович

Заступник голови ради Перещепинської міської організації

240

Муровайло

Володимир

Миколайович

Заступник голови ради Перещепинської міської організації

241

Вороненко

Анатолій

Петрович

Голова ради Перещепинської міської організації

242

Болоховець

Олександр

Іванович

Член ради Перещепинської міської організації

243

Котіков

Юрій

Миколайович

Член Перещепинської міської організації

244

Лазоренко

Ніна

Йосипівна

Член Перещепинської міської організації

245

Касим

Анатолій

Дмитрович

Член Жовтневої районної організації

246

Сидоренко

Юрій

Петрович

Член Криничанської районної організації

247

Лукач

Іван

Антонович

Член Криничанської районної організації

248

Тесля

Валерій

Антонович

Член Індустріальної районної організації

249

Половний

Іван

Іванович

Член Індустріальної районної організації

250

Аббасов

Гусейн

Мирзаджан

Огли

Голова громадської організації «Інваліди Чорнобиля» Самарського району

251

Мініч

Віктор

Петрович

Член Криничанської районної організації

252

Олексієнко

Віктор

Якович

Член Криничанської районної організації

253

Глущенко

Володимир

Васильович

Член Криничанської районної організації

254

Гунченко

Анатолій

Миколайович

Член Криничанської районної організації

255

Мотчонов

Володимир

Євгенійович

Член Ленінської районної організації

256

Жувак

Павло

Миколайович

Член ради Західно-Донбаської організації м. Павлоград

257

Вдовенко

Микола

Якович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

258

Бідянок

Анатолій

Миколайович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

259

Качковський

Анатолій

Іванович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

260

Латишев

Олександр

Васильович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

261

Мінаєв

Григорій

Григорович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

262

Покаленко

Таїса

Петрівна

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

263

Теренко

Юрій

Георгійович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

264

Цихненко

Андрій

Андрійович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

265

Сухін

Павло Константинович

Член Дніпропетровської районної організації

266

Марков

Валерій

Сергійович

Член Дніпропетровської районної організації

267

Муха

Михайло

Гнатович

Член ради Дніпропетровської районної організації

268

Коморніков

Олександр

Михайлович

Член Дніпропетровської районної організації

269

Архипов

Микола

Миколайович

Член Центрально-Міської районної організації міста Кривого Рогу

270

Волошин

Геннадій

Іванович

Голова ревізійної комісії Центрально-Міської районної організації міста Кривого Рогу

271

Голбан

Володимир

Васильович

Член Центрально-Міської районної організації міста Кривого Рогу

272

Козуб

Інна

Іванівна

Член Центрально-Міської районної організації міста Кривого Рогу

273

Куришко

Михайло

Якович

Член Центрально-Міської районної організації міста Кривого Рогу

274

Любимова

Зінаїда

Єфимівна

Член Центрально-Міської районної організації міста Кривого Рогу

275

Люлик

Володимир

Андрійович

Член Центрально-Міської районної організації міста Кривого Рогу

276

Матвєєв

Микола

Михайлович

Член Центрально-Міської районної організації міста Кривого Рогу

277

Мельниченко

Лідія

Володимирівна

Член Центрально-Міської районної організації міста Кривого Рогу

278

Мороз

Неллі

Федорівна

Заступник голови ради                                             Центрально-Міської районної організації міста Кривого Рогу

279

Півень

Володимир

Володимирович

Член Центрально-Міської районної організації міста Кривого Рогу

280

Сас

Станіслав

Іванович

Член Центрально-Міської районної організації міста Кривого Рогу

281

Сидоров

Сергій

Леонідович

Член Центрально-Міської районної організації міста Кривого Рогу

282

Слюсаренко

Григорій

Валентинович

Член Центрально-Міської районної організації міста Кривого Рогу

283

Тяжев

Валерій

Миколайович

Член Центрально-Міської районної організації міста Кривого Рогу

284

Шевчук

Іван

Данилович

Член Центрально-Міської районної організації міста Кривого Рогу

285

Шикирявський

Євген

Миколайович

Член Центрально-Міської районної організації міста Кривого Рогу

286

Богачевський

Сергій

Вікторович

Член Дніпропетровської районної організації

287

Гончаров

Юрій

Васильович

Член Дніпропетровської районної організації

288

Абудьонов

Віктор

Павлович

Член Дніпропетровської районної організації

289

Кулібаба

Микола

Васильович

Член Дніпропетровської районної організації

290

Колесніков

Юрій

Олександрович

Член Дніпропетровської районної організації

291

Білокінь

Павло

Миколайович

Член Дніпропетровської районної організації

292

Селезньов

Леонід

Юрієвич

Член Дніпропетровської районної організації

293

Петрищев

Ігор

Анатолійович

Член Першотравенської міської організації

294

Корявов

Валерій

Миколайович

Член Першотравенської міської організації

295

Бабінець

Марія

Миронівна

Член Перещепинської міської організації

296

Порубов

Олександр

Арестархович

Член Перещепинської міської організації

297

Лекомцев

Валерій

Олексійович

Заступник директора ПОГ «Чорнобилець Придніпров’я»

298

Карлаш

Олександр

Михайлович

Голова ради Верхньодніпровської районної організації, член обласної ради

299

Федосов

Юрій

Іванович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

300

Тимошенко

Яків

Віталійович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

301

Никитин

Валерий

Николаевич

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

302

Кисилев

Владимир

Иванович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

303

Гензера

Майя

Іванівна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

304

Гунько

Ярослав

Миколайович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

305

Колобанова

Любов

Петрівна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

306

Костюк

Ганна

Григорівна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

307

Рубан

Олег

Сергійович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

308

Вишневский Валерий

Аркадьевич

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

309

Салко

Іван

Миколайович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

310

Костюренко

Лариса

Петрівна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

311

Шатров

Микола

Миколайович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

312

Ивинский

Анатолий

Михайлович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

313

Бисеров

Михаил

Александрович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

314

Лапин

Юрий

Николаевич

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

315

Доброгорский

Владимир

Стефанович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

316

Вивчаренко

Александр

Николаевич

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

317

Тимошенко

Світлана

Олексіївна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

318

Наливка

Виктор

Леонидович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

319

Узлов

Володимир

Михайлович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

320

Басистый

Валерий

Григорьевич

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

321

Баранник

Владимир

Иванович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

322

Пилипенко Володимир

Васильович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

323

Протасов

Володимир

Олексійович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

324

Дячук

Микола

Олексійович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

325

Гарбуз

Віктор

Григорович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

326

Вензлицький

Петро

Васильович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

327

Цуркан

Петро

Васильович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

328

Корніяшек

Олександр

Володимирович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

329

Голомозенко

Василь

Петрович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

330

Брагар

Віктор

Іванович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

331

Вельков

Леонид

Юрьевич

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

332

Петраш

Вадим

Юрійович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

333

Мусиенко

Владимир

Иванович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

334

Басенко

Володимир

Павлович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

335

Пыпко

Петр

Аксентьевич

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

336

Янковий

Олександр

Іванович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

337

Шуляк

Євген

Петрович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

338

Помирко

Бронислав

Иванович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

339

Кривошей

Віктор

Іванович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

340

Коваленко

Костянтин

Костянтинович

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

341

Гаврилов

Сергей

Петрович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

342

Горбунов

Олександр

Геннадійович

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

343

Христич

Ніна

Матвійовна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

344

Щербак

Галина

Павлівна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

345

Чухаль

Олена

Олексіївна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

346

Свирняк

Валентина

Сергеевна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

347

Бердик

Людмила

Ивановна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

348

Куксова

Валентина

Ефимовна

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

349

Федотова

Надія

Миколаївна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

350

Кулик

Надежда

Николаевна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

351

Новицкая

Вера

Николаевна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

352

Кочубей

Вера

Григорьевна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

353

Ошека

Людмила

Михайловна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

354

Ровенчук

Ольга

Семеновна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

355

Чубченко

Лариса

Михайлівна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

356

Старовойтова

Раїса

Денисівна

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

357

Онипко

Людмила

Васильевна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

358

 

 

 

 

 

 

Щербак

Галина

Павлівна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

 

359

Литвиненко

Анатолій

Григорович

Член Криничанської районної організації

360

Распутный

Сергей

Анатольевич

Член  Західно-Донбаської організації

 м. Павлоград

361

Гордиченко

Станислав

Николаевич

Член  Західно-Донбаської організації

м. Павлоград

362

Егоров

Александр

Михайлович

Член Західно-Донбаської організації

 м. Павлоград

363

Штоль

Игорь

Герардович

Член Західно-Донбаської організації

м. Павлоград

364

Труфанов

Николай

Семенович

Член Західно-Донбаської організації

м. Павлоград

365

Старовойт

Нина

Даниловна

Член Західно-Донбаської організації

м. Павлоград

366

Иващенко

Николай

Петрович

Член Західно-Донбаської організації

м. Павлоград

367

Иващенко

Иван

Иванович

Член Західно-Донбаської організації

м. Павлоград

368

Новик

Людмила

Петровна

Член Західно-Донбаської організації

 м. Павлоград

369

Мелешко

Станислав

Михайлович

Член Західно-Донбаської організації

 м. Павлоград

370

Кунашик

Василик

Нестерович

Член Західно-Донбаської організації м. Павлоград

371

Яцеленко

Петр

Степанович

Член Західно-Донбаської організації

м. Павлоград

372

Камінський

Микола

Михайлович

 

 

Член Дніпропетровської районної організації

373

Леленко Володимир

Григорович

Член Дніпропетровської районної організації

374

Усенко

Олександр

Олексійович

Член Дніпропетровської районної організації

375

Литвиненко

Олександр

Якович

Член Дніпропетровської районної організації

376

Корінний

Володимир

Павлович

Член Дніпропетровської районної організації

377

Чабаненко

Анатолій

Олексійович

Член Дніпропетровської районної організації

378

Мороз

Леонід

Володимирович

Член Дніпропетровської районної організації

379

Горбатко

Олександр

Іванович

Член Дніпропетровської районної організації

380

Максімов

Анатолій

Олександрович

Член Дніпропетровської районної організації

381

Єрмошин

Василь

Володимирович

Член Дніпропетровської районної організації

382

Солов’йов

Олександр

Васильович

Член Дніпропетровської районної організації

383

Федоренко

Сергій

Миколайович

Член Дніпропетровської районної організації

384

Листопад

Віктор

Іванович

Член Дніпропетровської районної організації

385

Тютюренко

Валерій

Петрович

Член Дніпропетровської районної організації

386

Пархоменко

Юрій

Миколайович

Член Дніпропетровської районної організації

387

Соболь

Лілія

Миколаївна

Член Дніпропетровської районної організації

388

Бережняк

Василь

Опанасович

Член Дніпропетровської районної організації

389

Бондар

Микола

Кузьмич

Член Дніпропетровської районної організації

390

Клименко

Віктор

Семенович

Член Дніпропетровської районної організації

391

Муха

Олексій

Григорович

Член Дніпропетровської районної організації

392

Граненко

Олег

Віталійович

Член Дніпропетровської районної організації

393

Бабенко

Тарас

Олексійович

Член Дніпропетровської районної організації

394

Волок

Володимир

Семенович

Член Дніпропетровської районної організації

395

Бабенко

Микола

Іванович

Член Дніпропетровської районної організації

396

Комиза

Павло

Миколайович

Член Дніпропетровської районної організації

397

Цапурда

Віктор

Миколайович

Член Дніпропетровської районної організації

398

Белоконь

Анатолий

Прокофьевич

Член ради Жовтневої районної організації

399

 

 

 

400

Мержа

Валентина

Ивановна

Член ради Жовтневої районної організації

401

Базаєв

Валерій

Степанович

Член ради Бабушкінської районної організації

402

Сытников

Владимир

Александрович

Член ради Бабушкінської районної організації

403

Луценко

Григорій

Степанович

Член ради Бабушкінської районної організації

404

Сыантович

Сергей

Михайлович

Член ради Бабушкінської районної організації

405

Протасов

Анатолій

Миколайович

Член ради Бабушкінської районної організації

406

Соколов

Виктор

Сергеевич

Член Жовтневої районної організації

407

Печеный

Александр

Викторович

Член Жовтневої районної організації

408

Кашин

Валерий

Никифорович

Член Жовтневої районної організації

409

Дыкун

Александр

Григорьевич

Член Жовтневої районної організації

410

Ребров

Виктор

Николаевич

Член Жовтневої районної організації

411

Наконечный

Николай

Иванович

Член Жовтневої районної організації

413

Ткаченко

Тамара

Ісаківна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

414

Стельмах

Іван

Васильович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

415

Трачук

Катерина

Семенівна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

416

Дениско

Володимир

Павлович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

417

Лубенець

Анатолій

Володимирович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

418

Степаненко

Микола

Васильович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

419

Пельчар

Ріта

Олександрівна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

420

Кожушко

Микола

Васильович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

421

Гопак

Сергій

Борисович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

422

Кривоший

Євген

Миколайович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

423

Бабіч

Павло

Анатолійович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

424

Панін

Микола

Дмитрович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

425

Дахновський

Володимир

Сергійович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

426

Мірек

Юрій

Іванович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

427

Потапенко

Віктор

Михайлович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

428

Дрозд

Володимир

Ігнатович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

429

Олійник

Микола

Матвійович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

430

Кожухарь

Валентина

Анатоліївна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

431

Сичова

Олена

Григорівна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

432

Босякова Світлана

Семенівна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

433

Єфименко

Наталія

Сергіївна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

434

Пальоний

Олександр

Анатолійович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

435

Вдовиченко

Іван

Петрович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

436

Підтиканий

Олександр

Миколайович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

437

Негодяєв

Сергій

Макарович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

438

Качкан

Тетяна

Володимирівна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

439

Червона

Євгенія

Костянтинівна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

440

Дікарев

Анатолій

Степанович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

441

Лісовенко

Тетяна

Павлівна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

442

Афоніна

Світлана

Сергіївна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

443

Носков

Олександр

Інокентійович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

444

Ваканюк

Петро

Іванович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

445

Гречко

Андрій

Андрійович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

446

Штиль

Володимир

Петрович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

447

Грицак

Яків

Каленикович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

448

Гриценко

Анатолій

Миколайович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

449

Дробітько

Софія

Лук’янівна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

450

Задорожний

Володимир

Миколайович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

451

Ігошев

Григорій

Васильович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

452

Костюков

Олександр

Петрович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

453

Луговський

Григорій

Григорович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

454

Свінцова

Любов

Миколаївна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

455

Білик

Сергій

Костянтинович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

456

Кравець

Василь

Михайлович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

457

Краліна

Зінаїда

Петрівна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

458

Мацкевич

Микола

Васильович

Член Дніпропетровської районної організації

459

Карпов

Олександр

Миколайович

Член Дніпропетровської районної організації

460

Ячник

Федір

Олександрович

Член Дніпропетровської районної організації

461

Мась

Василь

Анатолійович

Член Дніпропетровської районної організації

462

Бігун

Юрій

Петрович

Член Дніпропетровської районної організації

463

Кулібаба

Микола

Васильович

Член Дніпропетровської районної організації

464

Гавриленко

Олександр

Семенович

Член Дніпропетровської районної організації

465

Лісунова

Людмила

Михайлівна

Член Дніпропетровської районної організації

466

Базельчук

Віктор

Степанович

Член Дніпропетровської районної організації

467

Санжаровський

Василь

Іванович

Член Дніпропетровської районної організації

468

Берда

Петро

Семенович

Член Дніпропетровської районної організації

469

Стопко

Володимир

Ілліч

Член Дніпропетровської районної організації

470

Клюбанов

Михайло

Вікторович

Член Дніпропетровської районної організації

471

Сіренко

Павло

Іванович

Член Дніпропетровської районної організації

472

Калініченко

Іван

Володимирович

Член Дніпропетровської районної організації

473

Митько

Іван

Іванович

Член Дніпропетровської районної організації

474

Савченко

Марія

Андріївна

Член Криничанської районної організації

475

Назаренко

Віктор

Миронович

Член Криничанської районної організації

476

Крохіна

Ганна

Василівна

 

Заступник голови ради Ленінської районної організації

477

Майоренко

Сергій

Васильович

Член Верхньодніпровської районної організації

478

Немудрий

Олексій

Олексійович

Член Верхньодніпровської районної організації

479

Красюк

Матвій

Васильович

Член Верхньодніпровської районної організації

480

Чапля

Віктор

Миколайович

Голова ради Марганецької міської організації, член обласної ради

481

Гуцул

Сергій

Васильович

Член ради організації П’ятихатського

району

482

Могила

Микола

Олексійович

Голова ради організації П’ятихатського

району

483

Коваленко

Іван

Іванович

Член ради організації П’ятихатського

району

484

Шевчук

Віктор

Іванович

Член ради організації П’ятихатського

району

485

Яцук

Світлана

Іванівна

Член ради організації П’ятихатського

району

486

Барінов

Олексій

Іванович

Член організації П’ятихатського

району

487

Хіманіч

Станіслав

Єгорович

Член ради організації П’ятихатського

району

488

Безсмертний

Олександр

Миколайович

Заступник голови ради організації П’ятихатського району

489

Геденач

Володимир

Якович

Член Дніпропетровської районної організації

490

Романова

Галина

Петрівна

Член Дніпропетровської районної організації

491

Ганжа

Іван

Феодосійович

Член Дніпропетровської районної організації

492

Лобачевська

Надія

Петрівна

Член Дніпропетровської районної організації

493

Ніколенко

Наталія

Василівна

Член Дніпропетровської районної організації

494

Несененко

Микола

Петрович

Член Дніпропетровської районної організації

495

Ващенко

Сергій

Іванович

Член Дніпропетровської районної організації

496

Осадченко

Андрій

Володимирович

Член Дніпропетровської районної організації

497

Булах

Володимир

Юхимович

Член Дніпропетровської районної організації

498

Грановський

Віктор

Володимирович

Член Дніпропетровської районної організації

499

Іваненко

Валерій

Олексійович

Член Дніпропетровської районної організації

500

Єфіменко

Лариса

Михайлівна

Член Дніпропетровської районної організації

501

Єфіменко

Леонід

Анатолійович

Член Дніпропетровської районної організації

502

Іванова

Галина

Олександрівна

Член Дніпропетровської районної організації

503

Муровайло

Любов

Андріївна

Заступник голови ради Перещепинської міської організації

504

Сурхаєв

Магомет

Сайпутдинович

Член Криничанської районної організації

 

505

Корзинін

Олександр

Миколайович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

506

Чіпіга

Анатолій

Вікторович

 

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

507

Дрібниця

Юрій

Федорович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

508

Анистратенко

Александр

Николаевич

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

509

Калистий

Микола

Іванович

Член Дніпропетровської районної організації

510

Скубченко

Іван

Павлович

Член Дніпропетровської районної організації

511

Мітін

Володимир

Валентинович

Член Дніпропетровської районної організації

512

Тарахтій

Валентина

Миколаївна

Член Дніпропетровської районної організації

513

Півненко

Микола

Васильович

Член Дніпропетровської районної організації

514

Мазченко

Володимир

Іванович

Член Дніпропетровської районної організації

515

Костюренко

Григорій

Іванович

Член Дніпропетровської районної організації

516

Калафатов

Юрій

Борисович

Член Дніпропетровської районної організації

517

Носенко

Владислав

Иванович

Член Бабушкінської районної організації

518

Лещенков

Борис

Васильевич

Член  Західно-Донбаської організації м. Павлоград

519

Ансютин

Станислав

Викторович

Член  Західно-Донбаської організації м. Павлоград

520

Хандрыга

Анатолий

Иванович

Член  Західно-Донбаської організації м. Павлоград

521

Волков

Владимир

Евгеньевич

Член  Західно-Донбаської організації м. Павлоград

522

Гаращенко

Иван

Петрович

Член  Західно-Донбаської організації м. Павлоград

523

Коба

Евгений

Николаевич

 

Член  Західно-Донбаської організації м. Павлоград

524

Симонов

Василий

Іванович

 

Член  Західно-Донбаської організації м. Павлоград

525

Бисюк

Анатолий

Емельянович

Член  Західно-Донбаської організації м. Павлоград

526

Крупа

Иван

Андреевич

Член  Західно-Донбаської організації м. Павлоград

527

Шевченко

Надежда

Андреевна

 

Член  Західно-Донбаської організації м. Павлоград

528

Старовойт

Владимир

Андреевич

Член  Західно-Донбаської організації м. Павлоград

529

Старовойт

Андрей

Андреевич

 

Член  Західно-Донбаської організації м. Павлоград

530

Карпенко

Вячеслав

Дмитриевич

Член  Західно-Донбаської організації м. Павлоград

531

Тимофеева

Зинаида

Петровна

 

Член  Західно-Донбаської організації м. Павлоград

532

Турянский

Георгий

Николаевич

 

Член  Західно-Донбаської організації м. Павлоград

533

Белоконь

Алексей

Александрович

Член  Західно-Донбаської організації м. Павлоград

534

Лященко

Валерий

Григорьевич

 

Член  Західно-Донбаської організації м. Павлоград

535

Піцик

Анатолій

Ілліч

Член організації П’ятихатського

району

536

Омельянченко

Микола

Андрійович

 

Член організації П’ятихатського

району

537

Мартиненко

Микола

Свиридович

Член організації П’ятихатського

району

538

Карвацький

Віктор

Григорович

Член організації П’ятихатського

району

539

Зуб

Олександр

Петрович

Член організації П’ятихатського

району

540

Коваленко

Валентин

Григорович

Член Перещепинської міської організації

541

Єрмоленко

Ольга

Георгіївна

Член Перещепинської міської організації

542

Вознюк

Юрій

Володимирович

Член Перещепинської міської організації

543

 

Демьяненко

Александр

Николаевич

 

 

544

Расулов

Садулла

Мамедович

Член Центрально-Міської районної організації міста Кривого Рогу

545

Рзаев

Велі

Гусейнага-Огли

Член ради Бабушкінської районної організації

546

Ткачук

Олена

Володимирівна

Член ради Бабушкінської районної організації

547

Гафаров

Агадаш

Самед-Огли

Член ради Бабушкінської районної організації

548

Нижник

Володимир

Вікторович

Член Верхньодніпровської районної організації

549

Сизенко

Сергій

Олександрович

Член Верхньодніпровської районної організації

550

Шлапак

Олексій

Михайлович

Член Криничанської районної організації

551

Савченко

Анатолій

Пилипович

Член Криничанської районної організації

552

Чепуль

Олег

Олександрович

Член Криничанської районної організації

553

Ковальчук

Олександр

Олександрович

Член ревізійної комісії Дніпропетровської районної організації

554

Безкровний

Володимир

Миколайович

Член Дніпропетровської районної організації

555

Жарко

Костянтин

Григорович

 

Член Дніпропетровської районної організації

556

Камінський

Микола

Петрович

 

Член Дніпропетровської районної організації

557

Павлович

Олександр

Гнатович

Член Дніпропетровської районної організації

558

Герасименко

Валентин

Григорович

Член Дніпропетровської районної організації

559

Наконечний

Микола

Петрович

Член Дніпропетровської районної організації

560

Калашник

Павло

Григорович

Член Дніпропетровської районної організації

561

Козак

Віктор

Миколайович

Член Дніпропетровської районної організації

562

Анфалов

Павел

Александрович

Член Красногвардейской районной организации

563

Антипов

Володимир

Миколайович

Член Дніпропетровської районної організації

564

Білий

Олександр

Анатолійович

Член Дніпропетровської районної організації

565

Льога

Віктор

Миколайович

Член Дніпропетровської районної організації

566

Неклеса

Микола

Іванович

Член Дніпропетровської районної організації

567

Прощин

Юрій

Миколайович

Член Дніпропетровської районної організації

568

Свинко

Микола

Якович

Член Дніпропетровської районної організації

569

Щербина

Анатолій

Григорович

Член Дніпропетровської районної організації

570

Евдошенко

Анатолій

Анатолійович

Член Дніпропетровської районної організації

571

Армянов

Анатолій

Гаврилович

Член Дніпропетровської районної організації

572

Прядко

Борис

Анатолійович

Член Дніпропетровської районної організації

573

Слободенюк

Віктор

Іванович

Член Дніпропетровської районної організації

574

Вершков

Юрій

Михайлович

Член Дніпропетровської районної організації

575

Даценко

Григорій

Іванович

Член Дніпропетровської районної організації

576

Осадчук

Михайло

Миколайович

Член Дніпропетровської районної організації

577

Король

Володимир

Михайлович

Член Дніпропетровської районної організації

578

Каракай

Михайло

Григорович

Член Дніпропетровської районної організації

579

Бродовий

Юрій

Дмитрович

Член Дніпропетровської районної організації

580

Заплюсвічка

Микола

Антонович

Член Дніпропетровської районної організації

581

Ходаченко

Георгій

Олександрович

Член Дніпропетровської районної організації

582

Горняга

Станіслав

Олександрович

Член Дніпропетровської районної організації

583

Долбін

Павло

Петрович

Член Дніпропетровської районної організації

584

Єрмаков

Анатолій

Олексійович

Член Дніпропетровської районної організації

585

Ісаєнко

Петро

Дмитрович

Член Дніпропетровської районної організації

586

Сабадир

Михайло

Миколайович

Член Дніпропетровської районної організації

587

Гарматій

Микола

 Михайлович

Член Петропавлівської організації

588

Хитров

Володимир

Васильович

Заступник голови  ради Петропавлівської організації

589

Самохін

Анатолій

Євгенович

Заступник голови  ради Петропавлівської організації

590

Брусенцев

Василь

Петрович

Заступник голови  ради Петропавлівської організації

591

Адаменко Казимир

Євгенович

Заступник голови ради міськрайонної громадської організації м. Новомосковська

592

Кожемякіна

Людмила

Андріївна

Член Перещепинської міської організації

593

Шапошник

Ірина

Юріївна

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

594

Шапошник

Костянтин

Валентинович

Член Інгулецької районної організації міста Кривого Рогу

595

Журба

Сергій

Іванович

Член Дніпропетровської районної організації

596

Сидоренко

Сергій

Григорович

Член Дніпропетровської районної організації

597

Британ

Микола

Іванович

Член Петропавлівської організації

598

Аксенов

Владимир

Иванович

Член Петропавлівської організації

599

Соковнин

Владимир

Ильич

Член ради Жовтневої районної організації

600

Бабич

Александр

Владимирович

Член ради Жовтневої районної організації

601

Багирян

Вечеслав

Владимирович

Член ради Жовтневої районної організації

602

 

 

 

603

Корніюк

Олександр

Петрович

Член Дніпродзержинської міської  організації

604

Данченко

Сергій

Борисович

Член Дніпродзержинської міської  організації

605

Киблик

Александр

Андреевич

Член Дніпродзержинської міської організації

606

Остроушко

Станіслав

Миколайович

Член Петропавлівської організації

607

Шмерега

Петро

Євгенович

Член Петропавлівської організації

608

Гончаров

Микола

Іванович

Член Петропавлівської організації

609

Гулакова

Раїса

Федорівна

Голова ради Апостоловської міської організації

610

Зайцев

Валерій

Олександрович

Заступник голови ради Апостоловської міської організації

611

Губаренко

Віктор

Григорович

Член Жовтневої районної організації

612

Конох

Юрій

Іванович

Заступник голови ради Дніпродзержинської міської  організації

613

Поддубный

Федор

Федорович

Член Дніпродзержинської міської  організації

614

Балацкий

Сергій

Григорович

Член Дніпропетровської районної організації

615

Бойко

Юрій

Володимирович

 

Член Дніпропетровської районної організації

616

Куліков

Ігор

Андрійович

Член Дніпропетровської районної організації

617

Куян

Олександр

Михайлович

Член Дніпропетровської районної організації

618

Костюченко

Сергій

Анатолійович

Член Дніпропетровської районної організації

619

Решетняк

Микола

Федорович

Член Дніпропетровської районної організації

620

Селін

Іван

Миколайович

Член Дніпропетровської районної організації

621

Статива

Микола

Семенович

Член Дніпропетровської районної організації

622

Сташевський

Борис

Григорович

Член Дніпропетровської районної організації

623

Лобков

Валерій

Павлович

Член ради Криворізької міської організації

624

Добрянський

Євген

Васильович

Голова ради Дзержинської та Довгинцівської районної організації м. Кривого Рогу

625

Кістян

Микола

Іванович

Член ради Криворізької міської організації

626

Кузнєцов

Петро

Іванович

Член ради Криворізької міської організації

627

Нухов

Раліф

Раіфович

Член Криворізької міської організації

628

Кулак

Микола

Григорович

Член Жовтневої районної організації

629

Міна

Ольга

Мар’янівна

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

630

Шамрай

Галина

Олексіївна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

631

Хлистун

Антоніна

Яківна

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

632

Владимирова

Людмила

Анатоліївна

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

633

Свінцова

Любов

Миколаївна

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

634

Конський

Юрій

Тимофійович

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

635

Жигадло

Володимир

Михайлович

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

636

Ворон

Олександр

Степанович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

637

Проліз

Вячеслав

Йосипович

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

638

Саєнко

Володимир

Миколайович

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

639

Михальченко

Петро

Петрович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

640

Бритун

Анатолій

Володимирович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

641

Сапіга

Сергій

Олексійович

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

642

Бурчак

Віктор

Григорович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

643

Олейников

Володимир

Іванович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

644

Брадій

Валентина

Миколаївна

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

645

Вигузов

Юрій

Іванович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

646

Калашніков

Сергій

Іванович

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

647

Демченко

Сергій

Георгійович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

648

Малолетко

Віктор

Михайлович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

649

Шульга

Володимир

Анатолійович

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

650

Федоренко

Віктор

Дмитрійович

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

651

Удовиченко

Вікторія

Вікторівна

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

652

Удовиченко Микита

Андрійович

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

653

Дворська

Тетяна

Олексіївна

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

654

Адамов

Леонід

Іванович

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

655

Недодаток

Віктор

Миколайович

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

656

Удовиченко Денис

Андрійович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

657

Романенко

Артем

Михайлович

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

658

Зінов’єв

Владислав

Васильович

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

659

 

Донченко

Уляна

Дмитрівна

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

660

Біла

Катерина

Миколаївна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

661

Степанчук

Олександр

Петрович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

662

Степанчук

Софія

Петрівна

 

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

663

Степанчук

Іван

Петрович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

664

Шашалевіч

Микита

Геннадійович

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

665

Волков

Володимир

Миколайович

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

666

Волков

Богдан

Володимирович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

667

Бережна

Лариса

Миколаївна

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

668

Плюкало

Алла

Гаврилівна

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

669

Конишев

Павло

Дмитрович

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

670

Зінов’єв

Владислав

Васильович

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

671

Руденко

Анатолій

Федорович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

672

Шульга

Тетяна

Адамівна

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

673

Мацюк

Микола

Володимирович

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

674

Скороход

Іван

Васильович

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

675

Бараннік

Василь

Олексійович

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

676

Вицьков

Іван

Сергійович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

677

Роговий

Володимир

Олексійович

Голова ради Дніпропетровської районної організації

678

Бойко

Юрій

Володимирович

 

Член Дніпропетровської районної організації

679

Долгий

Віктор

Іванович

Член Дніпропетровської районної організації

680

Качур

Сергій

Михайлович

Член Дніпропетровської районної організації

681

Кошель

Василь

Петрович

Член Дніпропетровської районної організації

682

Криштоп

Валентин

Петрович

 

Член Дніпропетровської районної організації

683

Луценко

Микола

Павлович

 

Член Дніпропетровської районної організації

684

Олійник

Олександр

Михайлович

 

Член Дніпропетровської районної організації

685

Сіміоненко

Олександр

Володимирович

 

Член Дніпропетровської районної організації

686

Лук’яненко

Олександр

Семенович

 

Член Дніпропетровської районної організації

688

Завгородній

Володимир

Феліксович

Член Криничанської районної організації

689

Лісейцев

Володимир

Амосович

Член Криничанської районної організації

690

Шкарлат

Віктор

Миколайович

Голова ради Петриківської районної організації, член обласної ради

691

Бровко

Микола

Васильович

Член Криворізької міської організації

692

Дзюба

Віктор

Миколайович

Член Криворізької міської організації

693

Левченко

Олександр

Іванович

 

Член ради Криворізької міської організації

694

Мазур

Сергій

Петрович

Член ради Криворізької міської організації

695

Педан

Сергей Владимирович

Член Жовтневої районної організації

696

Христьян

Алексей

Алексеевич

 

Член Жовтневої районної організації

697

Кишко

Федор

Иванович

 

Член Жовтневої районної організації

698

Огий

Александр

Михайлович

 

Член Жовтневої районної організації

699

Чернявский

Дмитрий

Яковлевич

Член Жовтневої районної організації

700

Тодика

Валентин

Фомич

 

Член Жовтневої районної організації

701

Белоусова

Валентина

Александровна

 

Член Жовтневої районної організації

702

Шматко

Владимир

Иванович

 

Член Жовтневої районної організації

703

Клушин

Олександр

Константинович

 

Член Жовтневої районної організації

704

Нещерет

Миколай

Миколайович

Голова ради Дніпродзержинської міської  організації

705

Мурашко

Іван

Іванович

Член Жовтневої районної організації

706

Пресс

Михаил

Владимирович

 

Член Жовтневої районної організації

707

Фаріна

Світлана

Григорівна

Член ради Бабушкінської районної організації

708

Базаева

Людмила

Ивановна

 

Член ради Бабушкінської районної організації

709

Шакула

Віктор

Георгійович

Член Криворізької міської організації

710

Міна

Іван

Олегович

Член Жовтнево-Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

711

Міна

Тетяна Олегівна

Член Жовтнево-Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

712

Телепко

Володимир

Іванович

Член Жовтнево-Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

713

 

 

 

 

 

 

Голуб

Анатолій

Петрович

Член Жовтнево-Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

714

Ковригін

Олександр

Олексійович

Член Жовтневої районної організації

715

Сась

Георгій

Павлович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

716

Ушол

Микола

Євстафійович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

717

Сірін

Юрій

Євгенійович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

718

Мороз

Леонід

Васильович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

719

Москалюк

Станіслав

Андрійович

Член Дніпродзержинської міської  організації

720

Петрук

Леонід

Антонович

Член Дніпродзержинської міської  організації

721

Тімченко

Віктор

Антонович

Член Дніпродзержинської міської  організації

722

Бутамо

Віталій

Володимирович

Член Дніпродзержинської міської  організації

723

Перекопський

Валерій

Іванович

Член Дніпродзержинської міської  організації

724

Драган

Володимир

Іванович

Член Дніпродзержинської міської  організації

725

Сягайло

Олег

Григорович

Член Дніпродзержинської міської  організації

726

Осіпов

Олександр

Іванович

Член Дніпродзержинської міської  організації

727

Петренко

Геннадій

Олександрович

Член Дніпродзержинської міської  організації

728

Снігір

Володимир

Іванович

Член Дніпродзержинської міської  організації

729

Верещак

Віктор

Володимирович

Член Дніпродзержинської міської  організації

730

Стефанський

Олександр

Павлович

 

Член Дніпродзержинської міської  організації

731

Куриленко

Володимир

Олексійович

Член Дніпродзержинської міської  організації

732

Дадашев

Александр

Исмаилович

Член Красногвардійської районної організації

733

Дадашев

Александр

Александрович

 

Член Красногвардійської районної організації

734

 

 

 

735

Андреев

Валерий

Всеволодович

Заступник Нікопольської міської  організації

736

Романюха

Миколай Сергійович

Член Кіровської районної організації

737

Семенова

Валентина

Ивановна

Член Криворізьської міської організації

738

Марчук

Ігор

Іванович

Член Криворізьської міської організації

739

Морозов

Сергій

Володимирович

Член Криворізьської міської організації

740

Балабан

Алла

Володимирівна

Кореспондент Криворізьської міської організації

741

Орленко

Олександр

Олександрович

Член Жовтневої районної організації

742

Белей

Михаил

Ласлович

Член Петропавлівської організації

743

Семенець

Назарій

Сергійович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

744

Привалов

Нікіта

Володимирович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

745

Привалов

Михайло

Дмитрович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

746

Телепко

Дмитро

Володимирович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

747

Яковенко

Ілля

Ярославович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

748

Макаревич

Юлія

Павлівна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

749

Висовський

Кирило

Ярославович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

750

Привалова

Ольга

Сергіївна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

751

Гладкий

Олександр

Олексійович

Член Синельниковської міської в Дніпропетровській області організації

752

Бабенко

Юрій Іванович

Голова районної організації

«Чорнобильці – Афганці»

Нікопольського району

753

Пліш

Вадим

Іванович

Член Жовтневої районної організації

754

Колчинський

Ігор

Зіновійович

Член Бабушкінської районної організації

755

Шевченко

Станіслав

Іванович

Заступник голови ради організації П’ятихатського

району

756

Ялоза

Олександр

Михайлович

Голова ревізійної комісії організації П’ятихатського

району

757

Заєць

Олег

Петрович

Член організації П’ятихатського

району

758

 

 

 

 

 

 

Вишневецький

Микола

Миколайович

Член організації П’ятихатського

району

759

Волик

Григорій

Володимирович

Заступник голови ради Нікопольської міської  організації

760

Єгуньков

Володимир

Іванович

Член Криничанської районної організації

761

Багаев

Анатолий

Дмитриевич

Член Верхньодніпровської районної організації

762

Миняк

Владимир

Васильевич

Член Верхньодніпровської районної організації

763

Манейло

Анатолий

Владимирович

Член Петриківської районної організації

764

Позняков

Федор

Николаевич

Член Петриківської районної організації

765

Гречанов

Виктор

Павлович

Член Петриківської районної організації

766

Аввакумов

Александр

Владимирович

Заступник голови ради

міськрайонної громадської організації м. Новомосковська

767

Меркулов

Григорий

Пантелеймонович

Заступник голови ради

міськрайонної громадської організації м. Новомосковська

768

Мишенин

Николай

Иванович

Член Жовтневої районної організації

769

Гедрович

Петр

Владимирович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

770

Кузнецов

Федор

Федорович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

771

Шерер

Сергей

Владимирович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

772

Плюта

Николай

Андреевич

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

773

Очередний

Олександр

Миколайович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

774

Савчук

София

Леонидовна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

775

Герасимов

Виктор

Петрович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

776

Гуреев

Владимир

Анатольевич

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

777

Пименов

Дмитрий

Михайлович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

778

Зайцев

Вячеслав

Александрович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

779

Дудник

Александр

Владимирович

Член Жовтневої районної організації

780

Герасименко

Владимир

Александрович

Член Жовтневої районної організації

781

Шейко

Елена Александровна

Член Криворізьської міської організації

782

Галушко

Иван

Иванович

Член Криворізьської міської організації

783

Голятин

Евгений

Юрьевич

Член Криворізьської міської організації

784

Баюр

Иван

Юрьевич

Член Криворізьської міської організації

785

Пистунов

Вадим

Николаевич

Член Дніпропетровської районної організації

786

Воложанов

Сергій

Антонович

Член Верхньодніпровської районної організації

787

Затулюк

Віталій

Миколайович

Член Верхньодніпровської районної організації

788

Махиня

Владимир

Маркович

Член Верхньодніпровської районної організації

789

Лебедев

Ильдус

Галимзянович

Член Верхньодніпровської районної організації

790

Хомяков

Анатолий

Дмитриевич

Член Верхньодніпровської районної організації

791

Василенко

Олександр

Євгенійович

Член Жовтневої районної організації

792

Дидович

Сергій

Йосифович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

793

Попік

Юрій

Георгійович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

794

Селезень Микола

Валер’янович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

795

Якименко

Борис

Олександрович

Заступник голови правління обласної організації

796

Омельяненко

Петро

Миколайович

Член Бабушкінської районної організації

797

Кошелев

Иван

Сергеевич

Член Бабушкінської районної організації

798

Мармацей

Михаил

Спиридонович

Член Бабушкінської районної організації

799

Килевой

Валентин

Петрович

Член Бабушкінської районної організації

800

Сызов

Сергей

Иванович

Член Бабушкінської районної організації

801

Ісмаїлов Єльман

Міллот-огли

Член Бабушкінської районної організації

802

Басов

Сергій

Юрійович

Член Красногвардійської районної організації

803

Діденко

Григорій

Володимирович

Член Жовтневої районної організації

804

Біленець

Сергій

Іванович

Член Жовтневої районної організації

805

Раменский

Лев

Алексеевич

Член Жовтневої районної організації

806

Степанюк

Володимир

Адамович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

807

Черкасов

Валерій

Гнатович

Член Жовтневої районної організації

808

Вдовиченко

Алла Петрівна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

809

Волченко

Володимир

Іларіонович

Головний редактор газети «Чорнобилець Придніпров’я»

810

Вобликова

Татьяна

Михайловна

Член Жовтневої районної організації

811

Вобликов

Александр

Николаевич

Член Жовтневої районної організації

812

Мазин

Александр

Аркадьевич

Член Жовтневої районної організації

813

Резворович

Владислав

Олегович

Член Бабушкінської районної організації

814

Кільовий

Валентин

Петрович

Заступник голови ради Бабушкінської районної організації

815

Дикарева

Любовь

Федоровна

 

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

816

Маркіянець

Сергій

Дмитрович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

817

Маркіянець

Катерина

Миколаївна

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу

818

Маркіянець

Вадим

Дмитрович

Член Жовтневої та Тернівської районної організації міста Кривого Рогу